-55%
Zidna lampa F7271-1Z
2.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 550mm, Ø 270mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7271-1Z
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe, zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7271-1Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7271-1Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






