Zidna lampa F7260-1Z
4.400,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 310mm, v: 450mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7260-1Z
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna zidna lampa, zidne lampe
Opis
Dekorativna crna zidna lampa Forma F7260-1Z sa jednim grlom (E27), izrađena od metala, dimenzija 310x450mm.Pogodna je kako za Vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7260-1Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7260-1Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






