-60%
Zidna lampa F7067-1ZL BK
1.000,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | dubina: 330mm, š: 280mm, v: 410mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F7067-1ZL BK
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe, F7067
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7067-1ZL BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7067-1ZL BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






