-37%
Zidna lampa F7066-1Z BK
1.200,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 250mm, š: 165mm, v: 160mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7066-1Z BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna zidna lampa, F7066
Opis
Zidna lampa Forma F7066-1Z BK sa jednim grlom(E27), doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u cnoj boji boji.Ova lampa kombinuje moderan dizajn i funkcionalnost, pružajući elegantno osvetljenje za enterijere svih stilova.Ova jedinstvena lampa elegantnog i modernog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.Zbog svojih dimenzija od 250x165x160mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7066-1Z BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7066-1Z BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






