-54%
Visilica MP024-36 BRW
1.800,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Braon |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 360mm, v: 760mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
MP024-36 BRW
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice, MP024
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica MP024-36 BRW |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MP024-36 BRW |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






