Visilica F7229-1V
2.800,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 155mm, v: 1100mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7229-1V
Kategorije: Dekorativna rasveta, Vintage rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice, F7229
Opis
Dekorativna crna viseća lampa Forma F7229-1V sa jednim grlom (E27), izrađena od metala,dimenzija 155x1100mm.Pogodna je za trpezarije, kuhinje, iznad šankova i pultova.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7229-1V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7229-1V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






