-61%
Visilica F4031-3V BK
3.300,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE14 |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 350mm, v: 860mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F4031-3V BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Akcija, Visilice, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice
Opis
Crna visilica Forma F4031-3V BK predstavlja moderan i elegantan dodatak svakom enterijeru. Izrađena je od kvalitetnog metala i stakla, što obezbeđuje dugotrajnost i stabilnost, dok se njen dizajn lako uklapa u različite stilove uređenja. Abažuri su u boji mat zlata.Opremljena je sa tri E14 grla, što omogućava izbor širokog spektra sijalica prema željenoj jačini i atmosferi osvetljenja. Sa dimenzijama 350x860mm, ova visilica je idealna za postavljanje iznad trpezarijskih stolova ili kao dekorativni akcenat u dnevnim prostorijama.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F4031-3V BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F4031-3V BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






