-50%
Visilica FV2790 V
950,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Ljubičasta |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | v: 1000mm, Ø 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FV2790 V
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, visilice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica FV2790 V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FV2790 V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






