-75%
Visilica FV2738-3
2.000,00 RSD
| Jačina | Max. 20W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xG4 |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | š: 550mm, v: 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FV2738-3
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna visilica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica FV2738-3 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FV2738-3 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






