Visilica FK1001-5V
22.500,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 5xGU10 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 1200mm, v: 1200mm, Ø 55mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK1001-5V
Kategorije: Dekorativna rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice, FK1001
Opis
Visilica Forma FK1001-5V BK sa pet grla (GU10) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u crnoj boji. Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 1200x1200xØ55mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica FK1001-5V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK1001-5V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






