Visilica F7820-4V
16.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xE27 |
| Boja | Boja drveta |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | d: 800mm, š: 100mm, v: 1250mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7820-4V
Kategorije: Dekorativna rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice
Opis
Visilica Forma F7820-4V sa četiri grla (E27) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od drveta. Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 800x100x1250mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7820-4V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7820-4V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









