Visilica F7207-1VM
7.150,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 255mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7207-1VM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Vintage rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne viseće lampe, dekorativne visilice
Opis
Dekorativna crna viseća lampa Forma F7207-1VM sa jednim grlom (E27), izrađena od metala, dimenzija 255x1200mm.Pogodna je za trpezarije, kuhinje, iznad šankova i pultova.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7207-1VM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7207-1VM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






