Visilica F7010-3V CH+AM
19.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Hrom+Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1000mm, Ø 480mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7010-3V CH+AM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Novo u ponudi, Visilice
Oznake: dekorativna viseća lampa, dekorativne visilice, F7010, visilice dekorativne
Opis
Visilica Forma F7010-3V CH+AM sa trigrla (E27) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala(u boji hroma) i stakla(amber boja).Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 1000xØ480mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7010-3V CH+AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7010-3V CH+AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






