-55%
Visilica F1802-6V
8.500,00 RSD
| Jačina | 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 6xGU10 |
| Boja | Natur |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | š: 950mm, v: 950mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F1802-6V
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativne drvene visilice, drvene visilice
Opis
Visilica Forma F1802-6V sa šest grla (GU10) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od drveta(natur boja).Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 950x950mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F1802-6V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F1802-6V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






