Viseća lampa F7230-6V
5.500,00 RSD
Dužina kabla: 2.5m
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 6xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 2500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7230-6V
Kategorije: Dekorativna rasveta, Vintage rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne viseće lampe, vintage rasveta, vintage visilice
Opis
Dekorativna crna viseća lampa Forma F7230-6V sa šest grla (E27), izrađena od metala,sa dužinom kabla od 2,5 metara.Pogodna je za trpezarije, kuhinje, iznad šankova i pultova.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseća lampa F7230-6V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7230-6V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






