Viseća lampa F7072-1VM AM
7.990,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1500mm, v: 365mm, Ø 235mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F7072-1VM AM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Novo u ponudi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna viseća lampa, specijalna ponuda serije, viseca lampa
Opis
Visilica Forma F7072-1VM AM sa jednim E27 grlom doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u zlatnoj boji dok je kugla od stakla amber boje.Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 1865xØ235mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseća lampa F7072-1VM AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7072-1VM AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta






