Viseća lampa F7039-3V SG+AM
6.800,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 3xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna+Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1500mm, Ø 150mm, Ø 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7039-3V SG+AM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne viseće lampe, dekorativne visilice, F7039, viseca lampa
Opis
Visilica Forma F7039-3V SG+AM sa tri grla (E27) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala(u crnoj boji) i stakla(amber boja).Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 1200mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseća lampa F7039-3V SG+AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7039-3V SG+AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









