-14%
Stona lampa 1xE27/1xE14 VESTA 432 BK
4.200,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE14, 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum + Staklo |
| Dimenzije | š: 200mm, v: 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | BB Link |
Šifra proizvoda:
VESTA 432 BK
Kategorija: Poslednji komadi
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona lampa 1xE27/1xE14 VESTA 432 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | VESTA 432 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta






