-44%
Staklena rozetna CFR1207 BK
250,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | v: 23mm, Ø 95mm |
| Dimenzije otvora | Ø 57mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1207 BK
Kategorije: Akcija, Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: ugradna rasveta, ugradne rozetne
Opis
Staklena rozetna Forma CFR1207 BK je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu. Crne je boje, izrađena od stakla u dimenziji od Ø95mmx23mm (ugradni deo je Ø 57mm) što je čini idealnom za savremene enterijere. Kompatibilna je sa grlima G5.3 i GU10 sa kojim imate mogućnost da odaberete jačinu i boju svetla sijalice po vašim željama. Stepen zaštite IP20 čini je pogodnom za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Staklena rozetna CFR1207 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1207 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






