Staklena rozetna CFR1204
1.000,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xG9 |
| Boja | Providna |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 100mm, š: 100mm, v: 20mm |
| Dimenzije otvora | Ø 57mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1204
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: dekorativne rozetne, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Opis
Staklena rozetna Forma CFR1204 predstavlja spoj elegancije i funkcionalnosti, savršeno uklopljen u moderan enterijer. Njeno celokupno telo izrađeno je od stakla, u dimenziji od 100mmx100mmx20mm (ugradni deo je Ø 57mm) što joj daje sofisticiran, prozračan izgled i omogućava diskretno rasipanje svetlosti u prostoru. Kompatibilna je sa grlom G9 sa kojim imate mogućnost da odaberete jačinu i boju svetla sijalice po vašim željama. Stepen zaštite IP20 čini je pogodnom za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Staklena rozetna CFR1204 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1204 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






