-31%
Staklena rozetna CFR1202
550,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xG9 |
| Boja | Providna |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | v: 20mm, Ø 90mm |
| Dimenzije otvora | Ø 57mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1202
Kategorije: Akcija, Poslednji komadi, Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: staklene rozetne, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Staklena rozetna CFR1202 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1202 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






