-46%
Spot lampa FG915-2
1.000,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xG9 |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 240mm, v: 100mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FG915-2
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Spotovi
Oznake: dekorativne led lampe, led dekorativna rasveta, led viseće lampe, spotovi jesenja akcija 2025
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spot lampa FG915-2 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FG915-2 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






