-25%
Spot lampa FE703-4 WH
5.930,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xE27 |
| Boja | Bela + Natur |
| Materijal | Drvo + Tekstil |
| Dimenzije | d: 260mm, š: 750mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FE703-4 WH
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Spotovi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna spot lampa, spot lampe, spotovi jesenja akcija 2025
Opis
Spot lampa Forma FE703-4 WH sa četiri grla (E27) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od drveta a abažuri od tekstila u bele boje.Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom horizontalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 260x750mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spot lampa FE703-4 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FE703-4 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






