-55%
Spot lampa FE702-3 SN+GY
2.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Siva + Mat hrom |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | d: 230mm, š: 550mm, v: 200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FE702-3 SN+GY
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Spotovi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne lampe, spot lampe, spotovi jesenja akcija 2025
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spot lampa FE702-3 SN+GY |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FE702-3 SN+GY |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






