-26%
Spoljna lampa GELMI GR WH
1.000,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | Ø 313mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
GELMI GR WH
Kategorije: Fumagalli rasveta, Poslednji komadi, Spoljna rasveta
Oznake: fumagalli rasveta, spoljna lampa, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna lampa GELMI GR WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | GELMI GR WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






