-55%
Spoljna LED lampa S4337 WH
1.000,00 RSD
| Jačina | 2x3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum + Staklo |
| Dimenzije | d: 42mm, š: 72mm, v: 88mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S4337 WH
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Zidne lampe, Poslednji komadi, Spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna LED lampa S4337 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S4337 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






