Šinski LED reflektor TL08-30 BK
3.700,00 RSD(3.700,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 30W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 3000lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 150mm, v: 210mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
TL08-30 BK
Kategorije: LED rasveta, LED Šinske svetiljke
Oznake: led reflektori, led šinska rasveta, šinski led reflektori
Opis
LED šinski reflektor Forma TL08-30 BK sa snagom od 30W i integrisanim LED izvorom svetla, je moderno i praktično rešenje za osvetljenje, posebno osmišljeno za montažu na monofazni šinski sistem. Dolazi u tri boje svetla – toplo bela 3000K, neutralno bela 4000K i hladno bela 6400K. Izrađen od metala u crnoj boji, dimenzija 150x210mm, savršeno se uklapa u svaki savremeni enterijer. Njegov svedeni dizajn čini ga idealnim za ljubitelje minimalizma. Zahvaljujući šinskoj montaži, reflektor omogućava jednostavno pozicioniranje položaja i precizno usmeravanje svetla tamo gde je najpotrebnije.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Šinski LED reflektor TL08-30 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | TL08-30 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






