



Podna lampa FK7005-1FM
15.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Siva + Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 530mm, v: 2080mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
FK7005-1FM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne podne lampe, FK7005
Opis
Podna lampa Forma FK7005-1FM, sa jednim grlom (E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti.Izrađena od metala u sivoj boji.Kombinacija sive i hrom boje donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Tri spoja na stalku obezbeđuju optimalno podešavanje pravca osvetljenja.Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 530x2080mm idealna je za dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa FK7005-1FM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK7005-1FM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta







