Podna lampa F7275-4F BK
17.700,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 260mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7275-4F BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne podne lampe, podna lampa dekorativna
Opis
Podna lampa Forma F7275-4F BK predstavlja elegantno i funkcionalno rešenje za osvetljenje različitih prostora. Zahvaljujući jednostavnom, modernom dizajnu, lako se uklapa u savremene, minimalističke, ali i klasično uređene enterijere.Lampa poseduje četiri grla tipa E27(u boji zlata), što omogućava izbor različitih vrsta sijalica u skladu sa željenim intenzitetom i tonom svetlosti. Izrađena je od kvalitetnog metala u crnoj boji, što joj daje dugotrajnost i estetsku svedenost.Dimenzije lampe su 260x1600mm, što je čini idealnim izborom za dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7275-4F BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7275-4F BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






