Podna lampa F7112-1F P
2.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Roze |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | š: 250 mm, v: 1720mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7112-1F P
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe, podne lampe
Opis
Podna lampa Forma F7112-1F PK roze sa jednim grlom (E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala(roze boje) i plastike donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima. Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 250x1780mm idealna dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7112-1F P |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7112-1F P |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






