Plafonska lampa MD2737-2 BK
2.950,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Crna + Hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 360mm, v: 290mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
MD2737-2 BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, plafonska lampa, plafonske lampe dekorativne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa MD2737-2 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MD2737-2 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






