Plafonska lampa MD2728-5 AB
5.950,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 5xE27 |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 600mm, v: 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
MD2728-5 AB
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, MD2728
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa MD2728-5 AB |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MD2728-5 AB |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






