Plafonska lampa F7275-3C BK
7.850,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 650mm, v: 330mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7275-3C BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, dekorativna rasveta, F7275
Opis
Plafonska lampa Forma F7275-3C BK/SG predstavlja elegantno i funkcionalno rešenje za osvetljenje različitih prostora. Zahvaljujući jednostavnom, modernom dizajnu, lako se uklapa u savremene, minimalističke, ali i klasično uređene enterijere.Lampa poseduje tri grla tipa E27(u boji zlata), što omogućava izbor različitih vrsta sijalica u skladu sa željenim intenzitetom i tonom svetlosti. Izrađena je od kvalitetnog metala u beloj boji, što joj daje dugotrajnost i estetsku svedenost.Dimenzije lampe su 650 x 330 mm, što je čini idealnim izborom za dnevne sobe, spavaće sobe ili kancelarijske prostore.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F7275-3C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7275-3C BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






