Plafonska lampa F7263-3C
5.300,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 760mm, v: 720mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7263-3C
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, dekorativna rasveta, F7263
Opis
Crna plafonska lampa Forma F7263-3C sa tri grla (E27) izrađena je od metala, dimenzija 760x720mm.Može se iskoristiti za osvetljenje hodnika, trpezarije, dnevne ili radne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F7263-3C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7263-3C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






