Zidna lampa F7263-2Z
2.990,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 165mm, š: 120mm, v: 410mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7263-2Z
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe, F7263
Opis
Dekorativna crna zidna lampa Forma F7263-2Z sa dva grla (E27), izrađena od metala u dimenziji 165x120x410mm.Pogodna je kako za Vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7263-2Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7263-2Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






