Plafonska lampa F7247-3C BK
5.700,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 270mm, Ø 370mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7247-3C
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe, Vintage rasveta
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, plafonska lampa dekorativna, vintage rasveta
Opis
Crna metalna plafonska lampa Forma F7247-3C sa tri zlatna grla (E27), dimenzija 270xØ370mm.Može se iskoristiti za osvetljenje hodnika, trpezarije, dnevne ili radne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F7247-3C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7247-3C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






