Plafonska lampa F7072-3C MIX
28.000,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Amber+Dim+Providna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 440mm, Ø 450mm, Ø 560mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7072-3C MIX
Kategorije: Dekorativna rasveta, Novo u ponudi, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, dekorativna rasveta, plafonska lampa, specijalna ponuda serije
Opis
Plafonska lampa Forma F7072-3C MIX sa tri E27 grla doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u zlatnoj i crnoj boji dok su kugle od stakla providne, dim i amber boje .Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 560x440mm ova plafonska lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F7072-3C MIX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7072-3C MIX |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






