Plafonjera F7514-2
3.000,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Braon |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | Ø370mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7514-2
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonjere, plafonjera dekorativna
Opis
Plafonska lampa Forma F7514-2 dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa dva E27 grla što pruža mogućnost izbora sijalica koje želite. Pesak boja lampe dodaje prestižan izgled, a njene dimenzije od Ø370mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi. Izrađena od tekstila, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera F7514-2 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7514-2 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






