Plafonjera F7501-2P
3.400,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 340mm, š: 340mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7501-2P
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Oznake: dekorativna plafonska rasveta, dekorativna rasveta, plafonska lampa
Opis
Plafonjera Forma F7501-2P u boji bronze poseduje jednostavan dizajn.Njena jednostavna forma dodaje jedinstven šarm prostoru, bilo da je postavljena u spavaćoj ili dnevnoj sobi. Opremljena je sa dva E27 grla koja omogućavaju prijatno i ujednačeno osvetljenje u prostoru. Izrađena je od metala i stakla u dimenziji od 340x340mm čineći je savršenim dekorativnim elementom u bilo kojem prostoru
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera F7501-2P |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7501-2P |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






