Plafonjera F13-4
750,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | Ø 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
F13-4
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Oznake: dekorativna plafonska lampa, plafonjere, plafonske lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera F13-4 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F13-4 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






