Plafonjera CF1021-7
1.500,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Staklo + Metal |
| Dimenzije | v: 80mm, Ø 200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
CF1021-7
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Oznake: dekorativna rasveta, plafonska lampa
Opis
Plafonjera CFR1021-7 je elegantnog dizajna prepoznatljivog kružnog oblika. Difuzer je mlečno bele boje sa diskretnim metalnim prstenom, tako da unosi raskoš i prijatnu atmosferu, ravnomerno raspršujući toplo belo svetlo. Dobrim izborom osvetljenja ulepšavate dom i olakšavate svakodnevne zadatke, ističete dekoraciju sobe i činite Vaš poseban kutak u domu prijatnijim. Plafonjera CFR1021-7 će se veoma lako uklopiti u svaki enterijer Jačina sijalice Max 60W, izvor svetla (tip grla) 2xE27.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera CF1021-7 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CF1021-7 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta




