Plafonjera CF1019-11
2.850,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Staklo + Metal |
| Dimenzije | Ø 280mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
CF1019-11
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Oznake: dekorativna plafonska lampa, dekorativna rasveta, plafonjera, plafonska rasveta
Opis
Plafonska lampa Forma CF1019-11 dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa dva E27 grla.Bela boja lampe dodaje prestižan izgled, a njene dimenzije od Ø280mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi.Izrađena od metala i opal stakla mlečno bele boje, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera CF1019-11 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CF1019-11 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta


