Zidna lampa F7207-1ZL
3.300,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 350mm, v: 250mm, Ø 220mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7207-1ZL
Kategorije: Dekorativna rasveta, Vintage rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe, vintage rasveta, zidna lampa dekorativna
Opis
Dekorativna crna zidna lampa Forma F7207-1ZL sa jednim grlom (E27), izrađena od metala u dimenziji 350x250xØ220mm.Pogodna je kako za Vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte.Što se tiče tipa sijalica naša preporuka je LED filament sijalica.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7207-1ZL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7207-1ZL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






