Luster F7268-6L BK
8.700,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 6xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 630mm, š: 630mm, v: 650mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7268-6L BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni luster, dekorativni lusteri
Opis
Elegantni luster Forma F7268-6L BK predstavlje spoj moderne estetike i funkcionalnosti, idealan za prostore u kojima želite da postignete toplu, ali sofisticiranu atmosferu. Izrađen je od visokokvalitetnog metala i stakla u raskošnoj crnoj boji, što mu daje izražen karakter i bezvremenski šarm.Sa šest E27 grla, omogućava obilno i ravnomerno osvetljenje, dok minimalistički dizajn staklenih abažura doprinosi nežnoj difuziji svetlosti i prijatnoj svetlosnoj atmosferi.Dimenzije lustera (630 × 630 × 650 mm) čine ga savršenim izborom za dnevne boravke, trpezarije ili ulazne prostore gde treba istaknuti centralnu rasvetu kao dizajnerski element.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster F7268-6L BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7268-6L BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






