-54%
LED zidna lampa sa baterijom ND1107
600,00 RSD
| Jačina | 80 dioda / 7w |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | d: 47mm, š: 450mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
ND1107
Kategorije: Akcija, LED rasveta, Poslednji komadi, Punjive lampe
Oznake: led osvetljenje, led zidna lampa sa baterijom, zidne led lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa sa baterijom ND1107 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ND1107 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






