-71%
LED zidna lampa LZ198-8
1.000,00 RSD
| Jačina | 8W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | š: 135mm, v: 165mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LZ198-8
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne led lampe, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ198-8 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ198-8 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






