-20%
LED zidna lampa LZ195-3
400,00 RSD
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | š: 40mm, v: 75mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LZ195-3
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: led rasveta, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ195-3 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ195-3 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






