-84%
LED zidna lampa LZ100-1X
300,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | d: 300mm, š: 80mm |
| Materijal | Metal |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LZ100-1X
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznaka: led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ100-1X |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ100-1X |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






