LED zidna lampa F2401-25Z BZ
7.700,00 RSD
| Jačina | 25W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 100mm, v: 350mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F2401-25Z BZ
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne led lampe, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2401-25Z BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2401-25Z BZ |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






