-46%
LED zidna lampa F2033-15Z BK
1.990,00 RSD
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | dubina: 85mm, Ø 255mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2033-15Z BK
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne led lampe, led zidne lampe, zidna lampa dekorativna
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2033-15Z BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2033-15Z BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






